Sorry, no posts matched your criteria.

Burak Çelik: Çılgınlıklarım hayatıma renk katıyor

Yakışıklılığı ve başarılı oyunculuğuyla sektörün en etkin isimlerinden biri olarak yoluna devam eden Burak Çelik hayatı olduğu gibi yaşamayı sevdiğini söylüyor ve ekliyor: Tabii ki kurallarım, sınırlarım var ama yaşadığım çılgınlıklar da hayatıma renk katıyor.

Röportaj: Mukaddes Kaya
Fotoğraflar: Fethi Karaduman
Styling: Eylem Yıldız
Video: Ünal Avcı
Saç ve Makyaj: Sabit Akkaya
Fotoğrafçı Asistanı: Volkan Demir
Styling Asistanı: İrem Sönmezer
Mekan: Ruz Hotels

Keskin ve etkileyici mavi gözleri, müthiş fiziği ve yakışıklılığı ile şu sıralar en çok merak edilen ve beğenilen oyuncular arasında yer alıyor Burak Çelik. Yakışıklılığı hem podyumlarda hem de ekranlarda tescillenmiş yetenekli bir adam. Her rolü başarıyla canlandırma, net karakter özellikleri ile de herkesi etkileme özelliğine sahip. ‘Ben Bu Cihana Sığmazam’ dizisinin Ateş karakteri olarak şu sıralar ekranlarda boy gösteren yetenekli oyuncunun sıkı takipçileri olarak biz de kendisiyle harika bir çekim gerçekleştirdik.

Oyunculuğa bilinçli olarak mı başladın, hedeflerinde var mıydı oyunculuk?

Kurguladığım bir şey değildi, hayatın seyrinde gelen teklifler ile yolculuğum başladı. Tesadüflere inanmam, karşına çıkan her şeyin bir sebebi var. Bu vesile ile keyifle yaptığım, canlandırdığım her karakterde kendimi de keşfettiğim, kendimden bir şeyler katabildiğim bir mesleği icra ediyorum.

Oyunculukla ve hayatınla ilgili planların arasında neler var?

Oyunculukla veya hayat ile ilgili plan kurmaktan ziyade; güzel hikayelerde yer almak, güzel insanlarla karşılaşmak en büyük temennim. Hayat ne getirirse yaşıyoruz. Sağlık olsun gerisi hallolur.

Bu kadar yakışıklı olmak yorucu bir şey mi, nasıl iltifatlar alıyorsun mesela?

Güzel veya yakışıklı olmak göreceli bir kavram bence, avantajı olduğu kadar dezavantajları da var. Sevildiğini, beğenildiğini bilmek herkes kadar beni de onore ediyor.

İŞİNİ SEVEN İNSANLARLA ÇALIŞIYORUM

‘Ben Bu Cihana Sığmazam’ dizisine nasıl dahil oldun, nasıl bir karakteri canlandırıyorsun?

Benim severek takip ettiğim bir projeydi. Güçlü kadrosu ve sağlam hikayesi var. İşini seven insanlarla çalışmak büyük mutluluk. Canlandırdığım Ateş karakteri iyi eğitimli, çok konuşmayan, sevgisini belli edemeyen, zeki, sabırlı, planlı, gözü kara bir savaşçı.

Oktay Kaynarca ve birçok başarılı oyuncu ile karşılıklı oynamak nasıl bir duygu uyandırıyor sende?

Müthiş bir konfor alanı oluşturuyor. Yıllardır oyunculuğu ile takdir toplayan bir oyuncu ile karşılıklı oynamak, hem yaptığın işi kolaylaştırıyor hem de işimi zevkle yapmama yardımcı oluyor.

Röportajın devamını okumak için tıklayın…