Sorry, no posts matched your criteria.

Yıpranan saçlara Maui Shea Butter bakımı

Maui Shea Butter şampuan ve saç kremi soğuk havalarda kuruyan ve yıpranan saçlara ihtiyacı olan nemlendirici içeriği sunuyor. Kış aylarında saçlarınızı her yıkamada bakıma alıyor.

100% aloe vera suyunun nemlendirici özelliğinin başrolde olduğu altı farklı Maui ailesinden Shea Butter serisi, içeriğindeki kremsi shea, zengin hindistan cevizi ve saf makademia yağları ile işlem görmüş ve yıpranmış saçları onarıyor. Vegan ve hayvanlar üzerinde test edilmeyen şampuan ve saç kremi silikon, sülfat ve sentetik boya içermeyen temiz formülleriyle kış aylarında saçınızı beslerken doğaya fayda sağlıyor.

Shea Butter şampuan ve saç kremi Maui Adası’nın tropikal havasını saçlara taşıyan egzotik bileşenleriyle kış aylarında kuruyan saçlara derinlemesine bakım yapıyor. Serinin yıldızı shea yağı saç derisini ve saçları onarıyor ve nemlendiriyor. Yağ asitlerinden oluşan hindistan cevizi yağı cilt ve saçtaki lipitlerin gelişimine destek olurken Omega-3 ve Omega-6 bakımından zengin makademia yağı ürünlerin nemlendirici etkisini güçlendiriyor.