Sorry, no posts matched your criteria.

Yeni sezonda her bakışa uygun güneş gözlükleri Atasun Optik’te!

Atasun Optik, birbirinden havalı ve trend güneş gözlükleriyle yaza “Merhaba!” diyor. Mustang, Quay, Osse, Unofficial, Tommy Hilfiger, Guess ve daha pek çok dünya markasının yeni sezonun modasını yansıtan güneş gözlükleri, Atasun Optik’lerde tüketicileri bekliyor.

Her stile uyum sağlayan model ve renk seçenekleriyle öne çıkan Atasun Optik, 2021’in trend güneş gözlükleriyle yazınızı renklendirmeye hazırlanıyor. Bu yaza damga vuracak modeller arasında çekik formlu, renkli kemik çerçeveli ve kahverengi desenli güneş gözlükleri öne çıkıyor. Toprak tonları, kemik çerçeveli güneş gözlükleri ve retro esintiler ile yazı karşılayın.

2021 yazında da geçen sene olduğu gibi şeffaf çerçeveli güneş gözlükleri popülerliğini koruyor. Geçmişten ilham alınarak tasarlanan kare formlu retro güneş gözlükleri, stiline fark katmak isteyenler için rengarenk kemik çerçeveli güneş gözlükleri, toprak tonları, degrade camlı ve kahverengi desenli güneş gözlükleri de bu yazın öne çıkan tasarımları arasında bulunuyor.

Kadın güneş gözlüklerinde, bu yıl da her kombinin vazgeçilmezi oval ve çekik formlar dikkat çekerken, erkek güneş gözlüğü modellerinde ise köşeli ve çift köprülü modeller vazgeçilmezler arasındaki yerini alıyor. Mustang’ten Osse’ye, Quay’den Unofficial’a, Tommy Hilfiger’dan Guess’e kadar dünyaca ünlü birçok markanın güneş gözlüğü modelleri, #BuBenimBakışım diyerek yazı karşılamaya hazırlananları net %50 indirimle* Atasun Optik’lerde bekliyor.