Sorry, no posts matched your criteria.

We Are Paradoxx Volume serisi ile kış boyu hacimli saçlar!

We Are Paradoxx, %90’ın üzerinde doğal içeriklerle hazırlanmış Volume serisi hacimli, canlı ve sağlıklı saçlara ulaştırıyor.

Saçlarınızın ihtiyaçlarına özel olarak, doğal içeriklerle hazırlanmış yüksek kaliteli ürünleriyle daha sağlıklı saçlara ulaşmanın anahtarı olan We Are Paradoxx, Volume serisi ile kışın rüzgarın etkisiyle sönen, canlılığını yitiren saçlarınıza ihtiyacı olan bakımı yapın. Daha hacimli, nemli ve tazelenmiş saçlara kavuşun.

We Are Paradoxx Volume Shampoo

%91’i doğal içeriklerden oluşan volume şampuan, nane ve ginseng özleri ile zenginleştirilen formülü sayesinde saç köklerini uyarıyor ve güçlendiriyor. İçeriğindeki, babassu yağı, matcha yeşil çayı ve İrlanda yosunu özü ile saçlarınızın hafif ve ipeksi bir görünüme ulaşmasına yardımcı oluyor. We Are Paradoxx volume şampuanı saçlarınızı derinlemesine temizliyor, nemlendiriyor ve ipeksi bir görünüm kazandırıyor.

We Are Paradoxx Volume Conditioner

We Are Paradoxx Volume saç kremi, %99 doğal içerikli formülüyle, saçı ağırlaştırmıyor ve saçlarınıza doğal parlak bir görünüm kazandırıyor. Hindistan cevizi ve fındık yağı ile zenginleştirilen Volume saç kremi, saçlarınızı besliyor ve ihtiyacı olan bakımı yapıyor. İçeriğindeki şerbetçiotu ve beyaz ısırgan ile daha hacimli saçlara ulaşmaya yardımcı oluyor.

We Are Paradoxx Volume Blow Dry Spray

Doğal içeriklerle hazırlanmış, kendine özel formülüyle fön sonrası mükemmel hacimli ve parlak saçlara sahip olmanızı sağlıyor. Volume blow dry spray, beyaz ısırgan otu ile zenginleştirilmiş formülü sayesinde daha parlak ve sağlıklı görünen saçlara ulaşmanızı sağlarken, saçlarınıza hacim kazandırıyor.