Sorry, no posts matched your criteria.

Victoria’s Secret’tan ‘Body by Victoria’

LYCRA® FitSense™ teknolojisine sahip Victoria’s Secret’ın en yeni ve kusursuz koleksiyonu Body by Victoria’nın mükemmel sütyenleri, herhangi bir dolgu olmadan ihtiyacınız olan desteği size konforlu bir şekilde sağlıyor. Yokmuş hissi veren hafif ve dolgusuz tasarımı ve görünmez destek sağlayan Invisible Lift teknolojisi sayesinde Body by Victoria gün boyu sizi rahat hissettiriyor. Görünmez kaldırma teknolojisine sahip bu özel koleksiyon teninizle müthiş bir uyum yakalayarak sizi pürüzsüz mükemmellik ile tanıştırıyor.

Düz ve dantel alternatifleriyle karşımıza çıkan Body by Victoria Invisible Lift Demi Sütyen ve Body by Victoria Invisible Lift Minimizer Bra, dolgu olmadan şekil ve destek sağlayan patentli ‘Görünmez Kaldırma Teknolojisi’ne sahip. Kusursuzluğu ve konforuyla kendine hayran bırakan Body by victoria yeni teknolojisi sayesinde en doğal halinizi ve görünümüzü yansıtıyor.

Pürüzsüz, modern bir görünüm için mükemmel olan bu rahat, yüksek belli ‘Smoothing Shimmer külot belinizi ve karnınızı saracak şekillendirici bir dokunuş sunuyor. Lüks saten kaplaması ve vücut hatlarını belirginleştiren bu özel külot kesimi ile kıyafetlerinizin altından iz bırakmaz ve şekillendirici etkisiyle harika silüetinizi ortaya çıkarır.