Sorry, no posts matched your criteria.

URBAN Care ile doğal ve rahat saçlar

URBAN Care, saç stilinde doğal ve hafif dalgaları tercih edenler için mükemmel bir seçenek sunan STYLE GUIDE Deniz Tuzu Serisi ile yaz tarzınızı tamamlıyor. Style Guide Deniz Tuzu Saç Spreyi ve Style Guide Deniz Tuzu Saç Köpüğü, saçlarınızı doğal, dağınık ve dolgun dalgalarla şekillendirirken aynı zamanda saçlarınıza koruma sağlıyor.

URBAN Care Style Guide Deniz Tuzu saç bakım serisi, denizden çıkmış gibi doğal ve hafif dalgalar oluştururken saçlarınızı nem, çevresel faktörlere ve UV ışınlarına karşı koruyor. Bu benzersiz formül, bitkisel keratin ve UV Filtresi içerirken, paraben, silikon ve boya gibi zararlı kimyasallar içermiyor. URBAN Care Style Guide Deniz Tuzu serisi, saç stilinizde doğal ve hafif dalgalar oluştururken saçlarınızı korumanın ve bakımını yapmanın pratik bir yolunu sunuyor.

Vegan içerikli, paraben ve silikon içermeyen URBAN Care Style Guide serisi, Watsons, Gratis, Eve, Rossmann, Cosmetica gibi kozmetik marketler, TRENDYOL, Hepsiburada gibi e-ticaret platformları ve seçkin parfümerilerde sizleri bekliyor.

URBAN CARE STYLE GUIDE DENİZ TUZU SAÇ BAKIM SERİSİ;

URBAN Care Style Guide Deniz Tuzu Saç Spreyi
URBAN Care Style Guide Deniz Tuzu Saç Spreyi ile denizden çıkmış gibi doğal, dağınık, dolgun ve göz kamaştıran dalgalar yaratıyor.  Saçlarınızı neme, çevresel faktörlere ve UV ışınlarına karşı korumaya yardımcı oluyor.

URBAN Care Style Guide Deniz Tuzu Saç Köpüğü
URBAN Care Style Guide Deniz Tuzu Saç Köpüğü ile denizden çıkmış gibi doğal, dağınık, dolgun ve göz kamaştıran dalgalar yaratırken aynı zamanda saçlarınızda koruma sağlayarak bakımını yapıyor. Saçlarınızı neme, çevresel faktörlere ve UV ışınlarına karşı korumaya yardımcı oluyor.