Sorry, no posts matched your criteria.

Thermomix TM6 ile yepyeni tatlar keşfedin

Thermomix’in yeni modeli TM6, ister yeni yılın ilk günlerindeki gibi isterseniz canınızın çektiği her anda hem klasik hem de modern tatları deneme imkânı veriyor. Evinizde kendinize veya sevdiklerinize sunacağınız kurabiyeler, tatlılar, sütle harmanlanmış faydalı ve lezzetli içecekler yeni yıl hediyesi gibi oluyor, sizi mest edecek dünya tatlarına ulaştırıyor.

Çok yönlü dijital mutfak aleti Thermomix, yeni modeli TM6 ile tek cihazda 20’den fazla mutfak aletini bir arada sunuyor. Geniş dokunmatik ekranı ve rehberli pişirme fonksiyonu gibi yenilikçi teknolojisiyle, geleneksel lezzetlerin yanı sıra modernize tariflerle de mutfak hayatını renklendiriyor.

Yeni yılın ilk günlerinde TM6’da bulabileceğiniz çikolatalı brioş, brownie kurabiye, hindistan cevizi dolgulu çikolatalı kurabiye, peynirli ingiliz çöreği scone kokusuyla evinizin havasını değiştirirken; vanilyalı sütlaçtan muzlu hurmalı badem sütüne, yulaf sütünden çikolatalı muzlu süte kadar farklı tatlarla da lezzet şöleni yaratarak evinizi şenlendiriyor.

Denenmemişi denemek çok kolay!

Mutfakta harikalar yaratmanız için TM6’nın dijital ekranında yer alan Cookidoo® içerisindeki 60 binden fazla tarife ve daha önce hiç denenmemiş tatlara ulaşabilirsiniz.  Öğütme, doğrama, karıştırma, hamur yoğurma, yavaş karıştırarak pişirme, çırpma, parçalayarak karıştırma, buharda pişirme, pişirme, tartma, kontrollü ısıtma, emülsiyon vb. sürekli yenilen fonksiyonlar, alternatif tatlarda mükemmel sonuçlar elde etmenize yardımcı oluyor.