Sorry, no posts matched your criteria.

MAC Cosmetics’ten yeni nesil cilt bakımı: Hyper Real

MAC Cosmetics, cilt bakımının makyajdaki etkisini ve gücünü  her zaman vurgulamaktır ve yıllar boyunca, sahne arkasındaki en iyi makyaj görünümlerinin sırrının cilt bakımı ile sağlandığına dikkat çekmiştir. “Skin Artistry” olarak adlandırılan cilt görünümü yaratma sanatı, cilt hedeflerinizi gözeterek size özel rutinler oluşturmak için M∙A∙C’in tüm ciltler hakkındaki uzman & sanatsal bilgisini, yüksek performanslı ürünlerinin bilimi ile birleştirir.

Bugün M∙A∙C, en iyi bazı oluşturmak ve kusursuz makyaj uygulaması için tasarlanmış bir cilt bakım serisi olan Yeni Hyper Real Koleksiyonu ile cilt bakımı sanatını bir sonraki seviyeye taşıyor. Güçlü ve aktif cilt bakım bileşenleriyle formüle edilmiş Hyper Real, cildi makyaja hazırlayan mükemmel bir baz oluşturarak cildi anında iyileştirmek üzere tasarlanmıştır.

Hyper Real Serumizer ve Hyper Real SkinCanvas Balm, cilt dokusunu iyileştirmek ve içten gelen bir ışıltıya sahip, yumuşak dokulu bir cilt elde etmek için özel olarak seçilmiş dört güçlü bileşenle geliştirilmiştir:

• Nadir bulunan Japon Şakayık Özü, zamanla cildin parlaklığını gözle görülür şekilde iyileştirerek sağlıklı görünen, doğal olarak ışıldayan bir cilt sunar.

• Cildi arındıran Niasinamid, hücre yenilenmesini artırmaya ve cilt dokusunu nazikçe iyileştirmenin yanı sıra gözeneklerin görünümünü azaltmaya yardımcı olur.

• Nemlendirici ve dolgunlaştırıcı Hyaluronik Asit, gençleştirici etkisi ile cildi nem ile besler.

• Onarıcı Seramidler, cilt bariyerini iyileştirir ve nemin ciltte tutulmasına yardımcı olur.