Sorry, no posts matched your criteria.

L’Oréal Paris’ten yeni trend: Lumi Glotion

L’Oréal Paris’ten yeni Lumi Glotion, cilde ışıltı veren formülü ile aydınlık ve sağlıklı bir görünüm sağlıyor. Üç farklı renk seçeneği olan Lumi Glotion, cilde doğal bir ışıltı vererek yaz makyajlarınızın vazgeçilmezi haline geliyor.

Amerika’nın en çok satan ten ürünü* olan L’Oréal Paris Lumi Glotion Türkiye’ye geldi! L’Oréal Paris’ten Lumi Glotion inci gibi ışıltı veren formülü ve birden fazla kullanıma uygun olması ile makyaj çantanızdan hiç ayırmayacağınız bir ürün olacak!

Cilde doğal ışıltı veren Lumi Glotion, çok yönlü kullanım seçenekleriyle makyaj rutininizi zenginleştiriyor. Tek başına uygulandığında tüm yüze ışıltılı bir görünüm sağlarken, fondötenle karıştırıldığında doğal ve hafif bir ışıltı sağlıyor. Fondöten öncesinde makyaj bazı olarak kullanıldığında ise nemlendirici ve aydınlatıcı etkisiyle cildinizi makyaja hazırlıyor. Koyu ve açık renk seçenekleriyle yüzü aydınlatmak ve şekillendirmek için ideal olan Lumi Glotion, çok yönlü kullanımıyla dikkat çekiyor. Ürünü sadece yüzüne değil, vücuduna da uygulayabilirsin. Işıltılı formülü ile omuz ve köprücük kemiğini belirginleştirmek için kullanmaya ideal.

Gliserin ve shea yağı içeren formülü ile gün boyu nemli bir cilt sunarken, hafif ve doğal aydınlatıcı etkisi ile cildine ışıltı vererek sağlıklı bir cilt görünüm etkisi yaratıyor.