Sorry, no posts matched your criteria.

La Roche-Posay’den koyu lekeler güçlü yaz rutini

La Roche-Posay; en yeni ürünleri MELA B3 Yüz Temizleme Jeli, MELA B3 Serum ve UV ışınlarına karşı en etkili filtreye sahip olan Anthelios UVMUNE 400 Güneş Kremi ile koyu lekelerle mücadelede benzersiz çözümler sunuyor.

Popülasyonun %50’sinde görülen* koyu cilt lekeleri yani hiperpigmentasyon bozukluğu yaşam kalitesini oldukça etkiliyor.Özellikle yaz aylarında aşırı miktarda UV ışınına maruz kalmak  sadece leke oluşumuna değil, var olan lekelerin daha da koyulaşmasına yol açıyor.

La Roche-Posay; en yeni ürünleri MELA B3 Yüz Temizleme Jeli, MELA B3 Serum ve UV ışınlarına karşı en etkili filtreye sahip olan Anthelios UVMUNE 400 Güneş Kremi ile koyu lekelerle mücadelede için 3 aşamalı güçlü bakım rutini sunuyor.

*Worldwide epidemiological study assessing stigmatization in pigmentation disorders / Question: over the last 7 days how much your pigmentary disorder had an effect on your life?

LA ROCHE-POSAY’DEN 3 AŞAMALI LEKE BAKIMI

1.ADIM: TEMİZLEME

MELA B3 MICRO-PEELING ETKİLİ YÜZ TEMİZLEME JELİ (YENİ)

Koyu lekelere karşı daha önce hiç olmadığı kadar etkili YENİ içerik Melasyl içeren MELA B3 Yüz Temizleme Jeli, ilk kullanımdan itibaren cildi arındırarak daha pürüzsüz bir görünüm sağlıyor. Mikro-peeling etkisiyle, yüz, boyun, dekolte, eller dahil olmak üzere tüm cilt fototiplerinin kullanımına uygun olan temizleme jelini hassas ciltler bile kullanabiliyor. Araştırmalara göre MELA B3 Yüz Temizleme Jeli, 4 hafta düzenli kullanım sonrası kadınlarda %83 daha aydınlık bir cilt* sağlıyor.

* Tüketici testi, 167 kadın, 4 hafta.

** Tüketici testi, 168 kadın

2.ADIM: BAKIM

KOYU LEKE ÇÖZÜMÜ: LA ROCHE-POSAY MELA B3 SERUM

Koyu lekelerin görünümünü iyileştirmek için tasarlanan patentli yaşlanma karşıtı La Roche-Posay molekülü Melasyl™ ve B3 vitaminin formu olan %10 Niasinamid ile güçlendirilen MELA B3 Serum, en inatçı koyu lekeler dahil olmak üzere ciltteki renk değişikliklerinin gözle görülür şekilde düzeltilmesine yardımcı olurken cildi yatıştırıyor ve eşit bir cilt tonu sağlıyor.

Hızlı emilen, dokusuyla inanılmaz derecede hafif bir his veren serum-jel, güneş lekeleri, akne sonrası izler ve koyu lekeler üzerinde etkisini gösteriyor ve 1 haftada gözle görülür sonuçlar** veriyor. Yeni, lüks ve duyusal formülü, yapışkan bir his bırakmıyor. Sabah ve/veya akşam uygulanabilen serum, tekrarlama karşıtı etkisiyle*** lekelere karşı uzman çözüm sunuyor.

*Melasyl™️’in yeni ve benzersiz bir etki mekanizması vardır: ciltte iz bırakmadan önce fazla melanini yakalar.

**Tüketici testleri, 73 ve 50 kişi

***73 kadın üzerinde klinik çalışma, 2 hafta tekrarlama karşıtı etki, ürünün 8 hafta kullanımından sonra.

3.ADIM: KORUMA

LA ROCHE POSAY ANTHELIOS UVMUNE 400 INVISIBLE FLUID SPF50+

Güneş ışığına maruz kalan, tüm cilt tipleri için uygun olan Anthelios UVMUNE400 Invisible Fluid, görünmez hafif dokusu, kuma,suya ve tere dayanıklı formülüyle cilt tarafından hızla emiliyor. En derine etki eden UV ışınlarına karşı en etkili filtreye sahip olan güneş koruyucu krem, SPF50+ içeren çok yüksek faktörlü güneş koruması ile yağlı ve yapışkan bir his bırakmıyor, göz çevresinde de kullanılabiliyor.Beyaz iz bırakmadan ve ağırlık yapmadan , yazın güneşin tadını çıkartmanıza yardımcı oluyor!