Sorry, no posts matched your criteria.

Kérastase Nutritive ile hayallerini besle

Kérastase’ın yenilenen Nutritive serisi, yeni neslin de ihtiyaçlarına cevap vererek tüm saç tipleri için gerçek saç beslenmesi yaratma misyonunu üstleniyor. Saça %85 daha derin beslenme, %58 daha uzun süreli yumuşaklık ve %85 daha fazla parlaklık sağlayan ikonik seri, kronik kuruluğa çözüm sunuyor.

Kuruluk, günümüzde kadınların en önemli üç saç sorunundan biri olarak gösteriliyor. Dünyanın dört bir yanındaki kadınlar; saç derisinden uçlara kadar her aşamada beslenmiş görünen, daha sağlıklı saçlar istiyor. Son dönemde yükselişte olan cilt bakım trendi de göz önüne alındığında, kadınların ürünlerin içeriği ve aktif bileşenleri ile ilgili hassasiyetleri de daha iyi anlaşılıyor.

Kérastase, orijinal Nutritive serisi ile 1984 yılından bu yana kadınlara aradıkları saç bakımını sunuyor. İkonik seri, saçı besleyerek saça harika bir görünüm kazandırıyor. Kérastase markasının kalbindeki bilim ve lüksün benzersiz buluşması sayesinde Nutritive, iyi hissettiren, duyusal bir saç bakım deneyimi yaşatıyor. Nutritive anında ve etkileyici sonuçlar verirken, aynı zamanda uzun vadeli sağlıklı saçlara olanak tanıyor. Saç bakımına öncelik veren ve en yüksek mükemmellik standardını uygulayan Kérastase, besleyici serisini güncelleyerek günümüz tüketicisinin ihtiyaçlarını da karşılıyor.

Kuru saçlar için besleyici ve sağlıklı ritüel: Nutritive

Yenilenen Nutritive serisi, saçı besleme konusunda yeni bir vizyon ortaya koyuyor. Nutritive’in ikonik ürün yelpazesi, saç derisinden uçlara kadar besleme sağlayarak kadınlara kendi hayallerini yaşama özgüveni ve özgürlüğünü veriyor. Yenilenmiş ambalajı, yeni formülleri, yeni aktif bileşenleri ve Emily Ratajkowski’li yeni reklam kampanyasıyla Nutritive, cilt bakımından esinlenen içeriklere artan ilgiye cevap vererek tüm kuru saç tiplerine kolayca hitap ediyor.

Kuruluk problemini anlamak

Saç derisinden saç uçlarına kadar etkisini gösterebilen kuru saç sorunu, bir dizi iç ve dış faktör sonucunda oluşuyor. Saç kuruluğu genellikle doğal bir durum olmakla sebum eksikliği, aşırı tarama ve fırçalama, UV ışınları ve ısı, su ve nem, kimyasal işlemler gibi faktörler, bu soruna neden olabiliyor. Her saç tipinde görülebilen bu durum, saç derisi ve saçların sağlığını, aynı zamanda bireylerin görünüşünü ve özgüvenini etkiliyor. Kérastase, kuruluğun temel sebebinin, saç diplerinden uçlarına kadar 3 farklı aşamada beslenme eksikliği olduğunu keşfetti.

Beslenme eksikliği, saç derisinden uçlara kadar 3 farklı aşamada meydana geliyor.

Saç kuruduğunda kütiküller zarar görüyor ve liflerindeki temel yapı taşları olan protein ve lipitler kayboluyor. Mikroskobik düzeyde kütiküller yavaş yavaş kalkıyor, düzensizleşiyor, azalıyor hatta tamamen kaybolabiliyor. Makroskobik düzeyde ise bu durum kuru, pürüzlü, mat ve hatta kırılgan saçlara neden oluyor.

Kuru saçlara veda edin

Kérastase, tüketicilerin kuru saçlara yönelik güncellenmiş bir çözüm talebine, yenilenen Nutritive serisiyle yanıt veriyor. Nutritive, tüm saç tipleri için uygun beslenme ile kronik kuruluğa çözüm sunuyor. Saç bakımında simgeleşmiş seri, kuru saçların ana sebebi olan besin eksikliğini ele alarak, saç derisinden uçlara kadar sorunu çözüyor. Temizleme, tedavi ve koruma için ritüeller içeren, cilt bakımından esinlenen bilimle desteklenen 10 ürünlük seri; sağlıklı görünen, beslenmiş saçlar için tüm kuruluk tiplerini ele alıyor. Serinin klasiklerinin güncellenmiş versiyonlarını içeren heyecan verici ürünler, her yaşam tarzına uygun, günden geceye bakım ürünleriyle tüm ihtiyaçlara yanıt veriyor.