Sorry, no posts matched your criteria.

Kelebek Mobilya, ünlü çifte “İlk görüşte aşk” dedirtti

Kelebek Mobilya’nın yeni sezon reklam filminin ön gösterimi, iş ve cemiyet hayatının ünlü isimleri, basın mensupları ve marka temsilcilerinin katılımıyla Feriye’de gerçekleşti. Kelebek Mobilya için ikinci kez kamera karşısına geçen Almeda & Tolgahan Sayışman çiftinin de hazır bulunduğu gecede, ünlü çiftin reklam filmindeki eğlenceli aşk diyalogları davetlilere keyifli anlar yaşattı.

Birbirinden şık ve ulaşılabilir modern tasarım anlayışını yıllardır evlere taşıyan Kelebek Mobilya için ikinci kez Almeda & Tolgahan Sayışman çifti kamera karşısına geçti. Yeni reklam filminin ön gösterimi için iş ve cemiyet hayatının önde gelen isimleri, basın mensupları ve markanın üst düzey temsilcileri Feriye’de biraraya geldiler. Gecenin ev sahipliğini yapan Doğanlar Mobilya Grubu CEO’su İsmail Doğan ve Kelebek Mobilya Genel Müdürü Tolga Kaya’nın açılış konuşmalarının ardından, yeni reklam filmi ekranlara verildi. Reklamda Almeda’nın telefon konuşmasında Kelebek Mobilya’ya olan övgülerini Tolgahan’ın üzerine alınması ve ünlü çiftin arasında geçen “ilk görüşte aşk” hikayesi davetlilere keyifli anlar yaşattı.

Gecede markanın genç iletişim diline vurgu yapan Doğanlar Mobilya Grubu CEO’su İsmail Doğan; “87 yıllık köklü ve gurur dolu geçmişimizle, müşterilerimize yüksek teknolojili, kaliteli ve yeni nesil tasarımlara sahip ürün zenginliği sunabilen, trendleri yakından takip edip uygulayan yenilikçi bir yapıya sahibiz. Fiyat politikamız ve kampanyalarımızla evlenecek çiftlerin, yeni ev kuranların, evlerinde yenilik hayal edenlerin yanında oluyor, onların mutluluklarının bir parçası olmak için çalışıyoruz” dedi.

Kelebek Mobilya Genel Müdürü Tolga Kaya ise; “87 yıllık bir serüvende, eskinin verdiği güven ve duygusal bağ inkar edilemez. Bugün ise değişen tüketici dinamikleri ve gelişen dünya trendleri doğrultusunda köklerimizden aldığımız güçle yenilendik, gençleştik ve global bir marka olduk. Tasarılarımız, ürün gruplarımız, yeni konsept mağazalarımız, en önemlisi de genç ve dinamik ekibimizle kendimizi yeni çağa hazırladık. Yeni sezon reklam filmimizde de aklımızda hep bu değerler ve hedefler vardı. Bu yıl Sevgililer Günü kampanyası için birlikte yola çıktığımız Almeda ve Tolgahan Sayışman çifti ile başarılı bir çalışmaya imza attık. Özellikle genç çiftlerin, yeni evlenenlerin ve ilk defa ev kuranların ilgisini çektik. Doğru yolda olduğumuzu hep beraber gördük.” dedi.

Reklam filminin gösterimi sırasında söz alan ünlü çiftse, “Kelebek ailesinin ve  böylesi güzel bir projenin parçası olmaktan dolayı mutluluk duyuyoruz. Bu yeni film, bir önceki filmin devamı niteliğinde oldu. Harika bir ekiple çalıştık ve keyifli bir çekim oldu. Filmi biz de çok sevdik. Emeği geçen herkese teşekkür ederiz. Umarız ki Kelebek markasına uğur getirir.” şeklinde konuştu.

Gece; Özlem & Gökhan Avcıoğlu, Meltem Kazaz, Elif Mısırlı, Mehmet Yılmaz, Melda Narmanlı, Pelin Kaya, Melis Ağazat, İpek Develi ve Kubilay Sakarya gibi isimlerin katılımlarıyla geç saatlere kadar devam etti.

Künye

Reklamveren: Kelebek Mobilya

Reklamveren Yetkilisi: Serkan Kaplan

Reklam Ajansı: Ajans Ultra

Yapım Şirketi: Kala Film

Yönetmen: Hakan Yonat

Müzik: Uluğ Aydeniz