Sorry, no posts matched your criteria.

Humanis’ten sağlığa artı katan davet

Türkiye’nin en hızlı büyüyen ilaç firması Humanis, Tüketici Sağlığı kategorisinde yeni OTC ürünlerini, Le Pain Quotidien Fulya’da gerçekleştirdiği görkemli bir davet ile tanıttı. Davet, cemiyet hayatından gelen konuklar tarafından yoğun ilgi gördü.

Türkiye’nin en hızlı büyüyen ilaç firması Humanis’in kaliteli yaşamı destekleyen ve insan sağlığına vermiş olduğu önem doğrultusunda çıkartmış olduğu Tüketici Sağlığı kategorisinin en yeni OTC ürün grubu içerisinde yer alan Humanis Guard, Humanis Vitamin B12, Humanis Saw Palmetto, Humanis Bromelian+Krom, Humanis Energy Max‘ın tanıtıldığı lansman yoğun ilgi gördü. Konuklar için özenle hazırlanan birbirinden lezzetli ve sağlıklı ikramlar eşliğinde gerçekleşen etkinliğin ev sahipliğini üstlenen Humanis’in, Tüketici Sağlığı Ürün Müdürü Duygu Akdağ Öztürk konuklar ile yakından ilgilendi.

‘YAŞAMA ARTI KATAN’ DAVET

Ürünlerin faydaları hakkında özel bilgi ve detayları paylaşan Humanis’in Tüketici Sağlığı Ürün Müdürü Duygu Akdağ Öztürk, davetliler tarafından büyük ilgiyle dinlendi. Davete Humanis CEO’su Yunus Sancak, Kadriye Olgar, Alegra Levi, Arzu Kunt, Serap Sarı, Begüm Karamahmutoğlu, Seçkin Piriler, Akasya Aslıtürkmen gibi cemiyetin önde gelen isimleri katıldı.