Sorry, no posts matched your criteria.

gülsha’dan göz bakımında bütünsel çözüm

gülsha’nın en yeni üyesi gülsha Gül Özlü Göz Kremi (gülsha Beauty Nectar), gücünü esansiyel gül yağının nemlendirici ve antioksidan özelliklerinden alıyor.

Isparta’nın yüksek rakımlı bahçelerinden 130 senedir el hasadı geleneğiyle tek tek taze olarak toplanan, nadir gül türü “Rosa Damascena”dan üretilen gülsha markasının son ürünü gülsha Gül Özlü Göz Kremi güzellik tutkunları ile buluşuyor.

Değerli Esansiyel Gül Yağı ve Tam Gül Suyu ile zenginleştirilmiş doğal, etkili ve keyifli cilt bakımı sunan Gül Özlü Göz Kremi, %99,3 doğal kaynaklı içeriği ile narin göz bölgesindeki yaşlanma belirtilerine karşı bütünsel bir çözüm sunuyor. Su fazı ‘gülsha Tam Gül Suyu’ndan oluşan hafif yapılı formülüyle göz çevresini canlandırmaya yardımcı olan göz kremi, göz altı torbası ve koyu halkaların görünümünü azaltarak aydınlatıcı etki sağlıyor.
gülsha Gül Özlü Göz Kremi, doğal retinal ve kafein içeriği ile göz çevresinin sıkılaşmasına ve şişkinliğinin giderilmesine; yoğun nemlendirici özelliği bulunan hyaluronik asit ile ince çizgi ve kırışıklık görünümünü azaltıp kolajen sentezini ve cilt elastikiyetini artırmaya yardımcı oluyor.

gülsha Gül Özlü Göz Kremi’ni Nasıl Kullanabilirsiniz?

Her sabah ve akşam günlük cilt bakım rutininde gülsha Gül Özlü Gençlik Kremi ile beraber bir pompa gülsha Gül Özlü Göz Kremi, göz çevresine kolayca uygulanabilir.
Aşkın sembolü olan pembe kuvars doğal taşından üretilen gülsha Göz Masaj Aleti, kan dolaşımını arttırırken, gülsha Gül Özlü Göz Kremi’nin cilde daha etkili bir şekilde nüfuz etmesini sağlıyor.
Haftada 2-3 kez göz çevresine nazik bir şekilde 1-3 dakika kadar uygulanabilecek olan gülsha Göz Masaj Aleti, gözlerdeki yorgun görünüme son vererek, canlı ve dinlenmiş bir görünüm kazandırıyor.
Cilt bakım rutinlerinizin yıldız parçası olmaya aday %99,3 doğal kaynaklı gülsha Gül Özlü Göz Kremi, nemlendirme aşamanızın vazgeçilmezi olacak!