Sorry, no posts matched your criteria.

FENDI, yazı La Plaza’nın yeni tasarımıyla kutluyor

FENDI, Akdeniz’in Costa del Sol bölgesindeki en canlı lokasyonlardan biri olan Puente Romano Beach Resort’taki La Plaza’nın yenilenmesini duyurmaktan mutluluk duyar.

FENDI bu yıl yeniden; ünlü İspanyol tatil köyünün kalbini yeniden düzenleyip ikonik Pequin logo-non-logo çizgilerle kişiselleştiriyor. Sarı ve bej tonlarında yaz versiyonuyla yeniden yorumlanan sembolik çizgiler, kumaşları, minderleri ve güneş şemsiyelerini süslerken FENDI’nin mirasını ve kodlarını yansıtıyor.

FENDI ile La Plaza gece gündüz yaşayan bir merkez haline geliyor: öğle yemeğinden itibaren tüm gün boyunca gurme bir yolculuk sunarken;  bu benzersiz deneyimi geliştirmek için FENDI, misafirlerine özel cumartesi Brunchları dikkat çekiyor. Akşamüstü güneş alçalmaya başladığında, FENDI La Plaza daha zarif bir atmosfere bürünerek; loş ışıklar ve mumlar eşliğinde markanın zamansız estetiği Puente Romano Beach Resort ile gastronomi macerası için buluşuyor.

Puente Romano Beach Resort girişinin yanında ve ana yürüyüş yolu boyunca FENDI, yeni Yaz 2024 Koleksiyonunun anahtar parçalarını Peekaboo ve Baguette çantaları gibi ikonik parçalarla birlikte sergileyen yeni pop-up mağazasını sunuyor. Misafirler içeri girdiklerinde lüks ve yumuşak bir estetikle karşılanıyor. Özenle seçilen  malzemeler ve perspektif kesimlerle birleştirilen mobilyalar Antik Roma mimarisine atıfta bulunuyor. Ahşap tezgahlar, açık renkteki balıksırtı desenli döşemeyle uyumlu bir şekilde tasarlanırken;  Bu döşeme aynı zamanda, deri eşya ve aksesuarların sergilendiği duvarlara hakim olan Pequin motifine kontrast yaratarak markanın ikilik ( düalizm) temasını ön plana çıkarıyor. Ek olarak, pop-up mağazada FENDI’nin ikonik sarı rengi, Pequin desenli mobilyalar ve hasır bir halı gibi dekoratif unsurlarda kendini gösteriyor.

Puente Romano Beach Resort’taki yeni FENDI pop-up mağazası, Markanın yakın zamanda tanıttığı yepyeni parfüm ailesini sergileyen seçkin mekanlardan biri olarak öne çıkıyor. FENDI yüzüncü yılına yaklaşırken , kendisini tamamen yeni bir boyutta, markanın ruhunu somutlaştıran ve benzersiz bir aile kültürünü yansıtan yedi özel parfümle, daha samimi ve cilde yakın bir yönüyle sunuyor.