Sorry, no posts matched your criteria.

Etkileyici bakışların sırrı LYKD maskaralarında

‘Makyajın yeni stili’ sloganıyla Gratis tarafından satışa sunulduğu günden bu yana her ürünüyle vazgeçilmez bir marka haline gelen LYKD, göz alıcı kirpiklere sahip olmak isteyenlere birbirinden farklı özelliğe sahip maskara çeşitlerini sunuyor. LYKD maskaraları silikon ve kıl fırça seçenekleriyle kirpiklere yoğun hacim, ekstra uzunluk ve dolgunluk sağlıyor.

Rengârenk tasarımları, sevilen renk tonları, uygun fiyatlı ve yüksek kaliteli ürünleri ile Gratis’in beğeni toplayan makyaj markası LYKD, maskaralarıyla da makyaj severlerin favorisi olmaya devam ediyor.

Yoğun hacim, ekstra uzunluk ve dolgun kirpikler için LYKD Trend ürünleri ve ulaşılabilir fiyatlarıyla makyaj çantalarının vazgeçilmezi olan LYKD, maskaralarıyla da öne çıkıyor. LYKD’ın öne çıkan maskaralarından bazıları;

Exceptional Fan Effect Waterproof Maskara; suya dayanıklı yapısı ve gün boyu kalıcı formülü ile gözlerin belirginleşmesine yardımcı oluyor. Açılı silikon fırçası sayesinde kirpikleri tek tek ayıran, topaklanmayı ve birbirine yapışmasını önleyerek kıvrım da kazandıran Exceptional Fan Effect Waterproof Maskara, favoriniz olacak.

Exceptional Fan Effect Maskara So Brown; Renkli maskara çeşitlerinden en çok tercih edilen kahverengi maskara açık tonlardaki kirpiklerin ön plana çıkmasına yardımcı oluyor.

Expert Volume Maskara; kıl fırçasıyla her bir kirpiği kökten uca hacimlendiriyor ve uzatmak için kıvrım sağlıyor. Expert Volume Maskara böylece kirpiklerin dipten uca hacimli görünmesini sağlıyor.

Extra Volume Blackest Black Maskara; silikon fırça yapısıyla kirpikleri ekstra hacimli bir görünüme kavuşturuyor. Yüksek renk verimiyle en kısa kirpiklerde bile belirginlik sağlıyor.

All In One Maskara; silikon fırçası sayesinde kirpikleri tek tek ayırırken kirpiklere hacim kazandırıyor ve uzunluk veriyor.

High Lift Maskara; özel formülü sayesinde kirpiklerde lifting etkisi yaratırken, silikon fırçası sayesinde kirpiklere uzunluk veriyor.