Sorry, no posts matched your criteria.

Emily in Paris’in üçüncü sezonunda izleyiciyi neler bekliyor?

Emily in Paris, başarılı geçen ikinci sezonun ardından üçüncü ve dördüncü sezon onayını da aldı. Dizi yıldızları yeni haberi takipçileriyle paylaşırken, herkesin aklında tek bir soru var: Üçüncü sezonda izleyiciyi neler bekliyor?

İkinci sezonda Camille, Emily ve Gabriel aşk üçgenine İngiliz bankacı Alfie de katılmıştı.

Emily’nin Paris’te bulunma nedeni olan işinde de önemli çıkmaza girilmiş ve Emily’nin önemli bir karar vermek zorunda kalmasıyla sezon noktalanmıştı. Emily, Amerika’da ona sunulan terfiyi kabul mü edecek, yoksa Sylvie’nin Paris’teki yeni ajansına mı katılacak? Emily’nin hem iş hem de aşk hayatında seçimlerini hangi yönde yapacağı izleyicinin en çok merak ettiği konu.

Dizinin başrolü Lily Collins, dizi henüz onay almadan önce bir röportajda, Emily’nin seçiminin ne yönde olduğunu bilmediğini, “Üçüncü sezonu çekme fırsatını yakalamayı çok istiyorum. Ben de Emily’nin seçiminin ne olduğunu bilmiyorum, sürekli bunu soruyorum. Seçimi ne olursa olsun drama, moda ve bol eğlence ile romantizm dolu olacağını biliyorsunuz” sözleriyle dile getirmişti.

Dizinin yaratıcı Darren Star ise verdiği röportajda, “Emily’nin neyi seçeceği konusunda çok güçlü bir fikrim var ve bence durum şu ki ortada doğru bir seçim yok. Her şeyi daha iyi hale getirecek ve herkesi memnun edecek bir seçenek söz konusu değil. Ve bence Emily, herkesle arasının iyi olmasını isteyen biri. Ancak aldığı kararlar bazı kişileri mutsuz edecek. Yeni sezonda da bununla baş etmeye çalışacak” şeklinde konuşmuştu.

Alfie’yi canlandıran Lucien Laviscount, dizide yer alıp bu ekiple çalışarak hayatının en iyi yılını geçirdiğini belirtmiş, senaryoya dahil edildiği takdirde üçüncü sezonunda da yer almak için can attığını söylemişti.

Variety’nin haberine göre dizinin yeni sezon çekimleri Paris’in yanı sıra Londra’da yapılacak. Şayet Emily, Alfie ile uzak mesafe ilişkisini seçerse, bolca Londra sahneleri görebileceğiz.

İzleyiciler tarafından espri konusu haline gelen Emily’nin kıyafetleri ise aslında Paris’te kendini bulma yolculuğunda önemli bir detay. Dizinin kostüm tasarımcısı Marylin Fitoussi de yeni sezon hakkında, “Üçüncü sezon için hayalim ilk sezondaki bazı kıyafetleri geri dönüştürmek. Bunu yapabilir miyiz bilmiyorum ama Liliy’nin en ikonik kıyafetlerinden bazılarını atölyede yenilemeyi çok istiyorum” dedi.

Emily in Paris’in üçüncü sezon çekimlerinin 2022’nin yaz aylarında başlaması planlanıyor.