Sorry, no posts matched your criteria.

Çocuklarla doyasıya eğlence İllüzyon Müzesi’nde!

2019’dan beri İstiklal Caddesi Narmanlı Han’da ve Anadolu Yakası’nda Emaar Square AVM’de bulunan Museum of Illusions her yaştan macera severin uğrak noktası olan olmaya devam ediyor!

İstiklal Caddesi Narmanlı Han’da 2019 yılından bu yana hizmet veren Museum of Illusion Beyoğlu ve Anadolu Yakası’nın en eğlenceli etkinlik noktası Museum of Illusion Anatolia, ilgi çekici konsept ve deneyim alanlarıyla misafirlerini ağırlıyor ve genç yaşlı demeden herkeste merak uyandırmaya devam ediyor.

2015 yılından bu yana New York, Berlin gibi dünya şehirlerinde yoğun ilgi gören Museum of Illusion, İstanbul’da Beyoğlu Narmanlı Han ve Emaar Avm’de bulunan iki ayrı şubesi ile cazibe merkezi olmaya devam ediyor. Çocuklara karne hediyesi İllüzyon Müzesi’den!

Beyoğlu Narmanlı Han’da ve Emaar Avm’de yoğun ilgi görmeye devam eden İllüzyon Müzesi çocukların karne heyecanına ortak oluyor. 13-19 Haziran tarihleri arasında  online bilet alımlarında geçerli çocuk biletlerinde %25 indirim kampanyası ile ziyaretçiler ilüzyonların dünyasını keşfetmeye devam edecek.