Sorry, no posts matched your criteria.

Bu ay Venüs retro durumunda

KOÇ

Bu ay beklediğiniz ve kariyerinizi etkileyecek haberlerin gündem kazanması sonucunda ideallerinizi gerçekleştirebilirsiniz. İkna yeteneğinizin yüksek olduğu bir ay. Çevrenizle iş birliği içinde olacaksınız. Bu ay, oldukça sağlıklı görünmenize karşın hırslı yapınızın körüklenmesinden dolayı, strese bağlı gerginlikler ortaya çıkabilir. Beslenme ile konularda aşırıya kaçmayın. Karaciğerinize bu konuda önem verin.

BOĞA

Bu ay Venüs retro durumunda ve Satürn ve jüpiter geri gidiyor.. Aranızda kavga çıkmasını istemiyorsanız, sevgilinizle baş başa kalmalı ve onun sorunlarıyla ilgilenmelisiniz. Mayıs döneminde ilişkinizin sizi yıprattığını düşünüyorsanız, parnerinize sürprizlerde yapabilirsiniz. Uyku ve beslenme düzeninize dikkat etmelisiniz. Hormonal rahatsılıklar ve ayaklarınızla ilgili problemler ortaya çıkarsa hemen doktorunuza başvurmalısınız.

İKİZLER

Retro, Venüs ve yönetici gezegeniniz Merkür el ele vererek, çalışma yaşantınızla ilgili size hareket ve kıvraklık kazandıracaktır. Eski fırsatlar yeniden karşınıza çıkabilir. Oldukça güçlü pozisyonlarda çalışarak, işbirliği içinde olduğunuz kişileri düşüncelerinizle etkileyeceksiniz, başarılı bir dönem geçireceksiniz. Daha önce ihmal ettiğiniz rutin sağlık kontrolleriniz varsa onları yeniden yaptırmalısınız.

YENGEÇ

Çevrenize örnek olmayı başaracaksınız. Ayın ilk haftası düşüncelerinizi sezgilerinizle birleştirerek, ideallerinizi gerçekleştirme yolunda adımlar atacaksınız. Maddi konularda yenilikler sizi bekliyor. Yaratıcılığınızın ön planda olması sizi bir adım daha öne taşıyor. Tanışacağınız kişilerin karizmanızla etkilemek için özel bir çaba sarf etmenize de gerek kalmayacaktır.

ASLAN

Bu ay kariyer ve toplumsal hayatınızı destekleyici çalışmalar içinde olacaksınız. İstekleriniz konusunda hırsınızı ve gücünüzü birleştirmek için enerjinizi yoğunlaştırmış durumdasınız. Ay boyunca elde ettiğiniz kazançlarla ilgili yeni ve olumlu gelişmeler gündeme gelecek. Bazılarınız kazandığı paraları yeni projelerine ayıracaklar. Dostluklarınızın pekişeceği fakat ayni zamanda arkadaşlıkların aşka dönüşeceği ay olacak.

BAŞAK

Bu ay hızlı ve yüksek hedeflerin peşinde olacağınız işleri tercih ederken, iş birliği yapacağınız kişilerin performansı önemli olacak. Düşüncelerinizi, sistemli bir şekilde yaşama geçirmeniz sayesinde hedeflerinize istediğiniz gibi ulaşacak, finans konularında yeni fikirler ve beklediğiniz haberlere kavuşacaksınız.

TERAZİ

Yatırımlarınız size kazanç olarak geri gelecektir. Atılımlarınız ve sosyal çalışmalarınız için yeni başlangıçlar yapabilirsiniz. Bazılarınız, pratik yaşama geçiremediğiniz hedefleri doğrultusunda uygulamaya geçebilirler. İlişkilerinizde tatlı bir yaklaşım söz konusu. Görüşeceğiniz veya işbirliği içinde olacağınız kişilerin güçlü ve kariyerli olmasına özen göstereceksiniz.

AKREP

Bu ay kariyerinizin zirvesinde olacaksınız. İş yerinizde değişimler ve yeni başlangıçlar için uyumlu dönemlerinizden birini yaşıyorsunuz. Paraya ve lükse olan merakınız, sizi daha çok çalışmaya yöneltecek. Çalışma hayatınızla ev yaşantınızı dengeli bir şekilde yürüteceksiniz. Kardeşlerle birlikte ortak kararlar almak için, uygun bir dönem. Proje geliştirmek için, yeni bir araştırma içine gireceksiniz.

YAY

Dostlukların pekişeceği ve sizi olumlu yönlendirecek enerjiler alacağınız bir dönemdesiniz. Ortak çalışmalarınızın ses getireceği, hayallerinizin genişleyeceği bir ortamı paylaşacaksınız. Sağlığınızla ilgili sorunlarınızın bitmesi ve sonuçlanması söz konusu olacaktır. Yaşadığınız bir ilişki varsa, hemen sonuca gitmeyin. Beraberliğinize devam edin fakat evlilik kararı almayın.

OĞLAK

Ufukta aşk var. Kararsızlıklar peşinde olabilirsiniz. Arkadaş çevreniz genişledikçe tercihleriniz genişliyor. Sizi yaşam boyunca mantığınızdan ayrılamayan bir yapınız olduğu için içinizdeki kıpırdanmalara bir anlam vermekte zorlanabilirsiniz. Aşk ve iş hayatınızı karıştırmamalısınız. Fiziksel ve zihinsel aktivitelerinizle dikkat çekeceğiniz bir ay içindesiniz.. İş hayatınızda aksi davranışlarda bulunmamaya özen gösterin.

KOVA

Grup arkadaşlarınızla, önemli adımlar atacak ve onlarla daha çok vakit geçireceksiniz. 5 Hazirandan sonra duygularınızda anılar önem kazanacak. Aşkla ilgili düşüncelerinizi abartacaksınız. Sorumluluk duygunuz artacak. Aşk yaşıyorsanız, romantizim dolu günler sizi bekliyor. İstediğiniz kişilere çok kolay ulaşacaksınız. Pratik yönlerinizi rahatça kullanabileceğiniz alanlarda başarı sizi bekliyor.

BALIK

Yeni projeler, yeni fikirlerin doğrultusunda, kendinizi destekleyen kişilerle bir arada olacağınız günler olacak. Bu olayların tümüne birden içsel anlamda düşüncelerinizde meydana gelen “ruhi temizlenme” adı verilebilir. Bu ay Mars’tan olumlu etkiler almanıza rağmen, bacak kaslarına kramp girebilir. Spor yaparken baldırlarınızı zorlamamalısınız.