Sorry, no posts matched your criteria.

Brad Pitt’in Formula pilotu olduğu F1 filminden ilk fragman yayınlandı! 

Ünlü oyuncu Brad Pitt’in başrolünü üstlendiği F1 filminden ilk fragman yayınlandı. Top Gun: Maverick’in yönetmeni Joseph Kosinski’nin yönettiği filmde ünlü oyuncu Formula 1’e geri dönen eski bir pilotu canlandırıyor. IMAX ile çekilen film 300 milyon dolarlık devasa bütçesiyle dikkat çekerken, Damson Idris, Kerry Condon, Javier Bardem, Tobias Menzies, Sarah Niles, Kim Bodnia ve Samson Kayo gibi yıldız oyuncu kadrosu ve adrenalin dolu yarış sahneleriyle F1 tutkunlarında şimdiden büyük heyecan yarattı.

2025 yılında vizyona girecek en dikkat çekici filmlerden olacağına kesin gözüyle bakılan F1’in ilk fragmanı yayınlandı. Warner Bros. Pictures/Apple Original Films imzalı yapımın merakla beklenen filmden ilk afişi de paylaşıldı.

Formula 1 ile iş birliği içinde, 300 milyon gibi büyük bir bütçe ile çekilen F1 filminin başrolünde ünlü oyuncu Brad Pitt yer alıyor.  Formula 1 hayranlarında şimdiden büyük heyecan yaratan filmin yıldızlarla dolu kadrosu ise göz dolduruyor.

Gerçek F1 pilotları da filmde boy gösterecek

Seyirciyi F1’in heyecan verici dünyasına dahil edecek olan filmde, ünlü oyuncu Brad Pitt, Formula 1’e geri dönen eski bir pilotu canlandırırken, genç oyucun Damson Idris ise onun APXGP adlı kurgusal bir takımdaki ekip arkadaşı rolünde. Gerçek Grand Prix yarışlarının yapıldığı hafta sonlarında çekilen filmde Pitt ve Idris’in yanı sıra Kerry Condon, Javier Bardem, Tobias Menzies, Sarah Niles, Kim Bodnia ve Samson Kayo gibi ünlü oyunlar yer alıyor. Öte yandan başta Lewis Hamilton olmak üzere bazı F1 pilotları da filmde boy gösterecek.

Yönetmen koltuğunda Top Gun: Maverick’in yönetmeni olan Joseph Kosinski’nin olduğu filmde, Formula 1, 10 F1 takımı ve sürücüleri, FIA ve yarış organizatörleri de dâhil olmak üzere F1 camiasıyla iş birliği yapmış.  Copper CEO’su Penni Thow ise filmde başyapımcı olarak görev alıyor.

Ülkemizdeki dağıtımını TME Films’in üstlendiği, “F1”, 2025 yazında vizyonda olacak.