Sorry, no posts matched your criteria.

Bahar aylarında saçlarınız HC Care ile güçlensin

HC Care Saç bakım serisinde yer alan şampuanlar saçları derinlemesine temizleyip canlandırırken, saçın uzamasını destekleyerek güçlenmesini de sağlıyor.

Kış aylarından çıkıp bahara sezonuna girdiğimiz bu aylarda özellikle hava şartlarından dolayı en çok yıpranan saçlardır. Mevsimsel değişiklikler gibi doğal etkenlerin dışında yanlış ürün kullanımı, stres, çevre kirliliği, hamilelik, bazı tedavi yöntemleri, rüzgâr, su, saç boyası, perma, röfle, çok sık fön kullanılması, hormonal değişimler, bilinçsiz diyet gibi faktörler dönemsel veya sürekli saç dökülmesini tetikleyen nedenlerdendir.

HC Care Şampuanları, içeriğinde yer alan bitki özleri, shea butter, phyto keratin, biotin, aminoasit, vitamin ve mineraller saça zarar vermeden temizleyerek, besler ve saçları güçlendirir. Saçın kuvvet ve esnekliğini, dış etkenlere karşı direncini artırarak, çevresel faktörlere karşı sıradan şampuanlarla elde edemeyeceğiniz güçlü bir koruma kalkanı oluşturmanın yanında saç derisini yağ ve nem dengesine zarar vermeden temizliyor. Ayrıca saçların güçlenmesine ve koparak dökülmelerin engellenmesine yardımcı oluyor. HC Care şampuan serisi olumlu etkileri in-vitro testler ve klinik çalışmalarla saptanmış bileşenlerin meydana getirdiği doğal ve oldukça zengin bir formüle sahip. Saçları yüksek kalitede üretilen %100 bitkisel aktiflerle destekler.

Her saça uygun şampuan

HC Care saç bakım serisinde; Normal ve Kuru Saçlar, Brezilya Fönü, Yağlı Saçlar, Kepekli Saçlar ve Volume Hacim olmak üzere 5 farklı şampuan çeşidi bulunuyor. Şampuanların içeriğinde yer alan HC Phyto Complex ™ (Bitkisel Ekstraktlar), Phyto Keratin, Vitamin Complex, Shea Butter, Arginine, Amino Acid Complex ve Biotin olmak üzere 7 farklı özelliği ile saçlara canlılık, parlaklık, nem sağlayarak cildi kurutmuyor. HC Care Saç Bakım Serisinde yer alan şampuanlarda SLES, SLS, Paraben ve Formaldehit içermemektedir.

HC Complex, 16 yılı aşkın süredir sağlıklı saç uzatma etkisi ile tanınan en popüler bakım üründür. İçeriğinde hiçbir kimyasal madde içermeyen ve son zamanların en beğenilen saç bakım ürünü HC Complex ile tanışmanın tam zamanı.