Sorry, no posts matched your criteria.

Avon’dan bir ilk: Hydramatic Mat Ruj

Sizce tüm mat rujlar dudaklarınızı kurutur mu? Dünya için güzellik anlayışıyla hareket eden Avon,  uygulama sonrası bile devam eden nemlendirme özelliğine sahip dünyanın ortası hyalüronik asit dolgulu ilk mat ruju Avon Hydramatic Mat Ruj ile mat ruj severlerin kalbini çalıyor.

Avon’un en yeni ruju Avon Hydramatic Mat Ruj ile dudaklarınız hiç olmadığı kadar dolgun ve pürüzsüz görünecek! Yüksek su tutma özelliğiyle Hyalüronik Asit, dudaklardaki nem bariyerini güçlendirirken, dudakların gün boyunca daha pürüzsüz görünmesini sağlar. Yüzde 50’den fazla nemlendirici ve cilt koruyucu bileşen içeren formülü ile Avon’un en yeni mat rujuyla anında nemlenmiş dudaklarınızla gözle görülür bir fark yaratacaksınız.

Avon’un yepyeni ve beklenmedik bir etki yaratan Avon Hydramatic Mat Ruj’u ile dudaklarınız anında nemlenirken, kullandıkça etkisini daha fazla hissedeceksiniz.

Yenilikçi hyalüronik asit teknolojisi kullanılarak geliştirilen Avon’un en yeni ruju, 12 farklı renk seçeneğiyle makyaj çantalarında yerini almaya hazır!

Dudakları nemlendiren bir mat ruj arayanların favori ruju olmaya aday, güneş koruma faktörü içeren Avon Hydramatic Mat Ruj ile istediğiz kusursuz mat dudak görünümüne nemli, dolgun ve pürüzsüz bir görünüm kavuşun.

Yeni ve beklenmedik bir ürünle tanışmaya hazır mısınız?  Anında ve zamanla nemlenmiş, dolgun ve pürüzsüz görünen dudaklara sahip olmak Avon Hydramatic Mat Ruj ile çok kolay. Deneyin, kullandıkça etkisini hissedin!

Avon her yerde!  Dünya için güzellik anlayışıyla hareket eden Avon ürünlerine Avon satış temsilcilerinden, avon.com.tr’den veya internet üzerindeki online alışveriş sitelerinden ulaşabilirsiniz.