Sorry, no posts matched your criteria.

Adele’in Las Vegas konserleri ertelendi

İngiliz şarkıcı Adele, ABD’nin Las Vegas kentinde yapılacak turdaki ilk konserini 24 saat kala Covid-19 nedeniyle iptal etti.

Adele, Las Vegas konserlerini hayranlarından gözyaşları içinde özür dileyerek iptal ettiğini duyurdu. Şarkıcı, bu kararı Instagram’da paylaştığı bir video ile açıkladı.

Adele, gözyaşları içinde paylaştığı videoda, teslimatta yaşanan gecikmeler ve ekibinin yarısının Covid-19’a yakalanması nedeniyle konserlerin başka bir tarihte yapılacağını söyledi.

33 yaşındaki şarkıcı videoda, “Çok üzgünüm ama gösteri hazır değil. Ekibimin yarısı Covid-19’a yakalandı. Prodüksiyonu kurmak için 30 saattir uyumadım ama zamanım kalmadı” dedi.

Caesars Palace Colosseum’da bugünden itibaren 16 Nisan’a kadar hafta sonları dahil toplam 24 konser verecekti. Satışa çıkarılan 100 bin bilet ise 6 saatte tükenmişti.

Adele’in konser bilet fiyatları 85 dolarla 685 dolar arasında değişiyordu. Şarkıcıü gece başına 500 bin dolar alacaktı. Bugünkü konser Kasım ayında çıkardığı “30” albümüyle satış rekorları kıran şarkıcının 5 yılın ardından vereceği ilk konser olacaktı.