Sorry, no posts matched your criteria.

1 serumda 3 etki: S’he Vec Love In Blue This Time

Tek serum ile cildinize 3 farklı etki sunmayı hedefleyen S’he Vec Love In Blue This Time, bakır peptid ve seramid kompleksi ile güçlendirilmiş formülüyle, cildinizi onarırken nemlendirir ve kırışıklık önleyici etkisiyle size mükemmel bir cilt bakımı deneyimi sunar.

Yeni “Love In Blue This Time Serum” cilt bakımında çığır açacak.

S’he Vec Love In Blue This Time, cildin lipit bariyerinin yapısına benzeyen ve çok katmanlı sistemden oluşan seramidler, bitkisel kolestrol, serbest yağ asitleri ve fitosfingozinden oluşan formülüyle, cildin nem dengesini koruyarak cilt bariyerini güçlendirir ve cildi dış etkenlere karşı daha dayanıklı hale getirir. Cildin yağ dengesini düzenleyerek aşırı yağ üretimini kontrol altına alırken cildin yenilenme süreçlerine destek olur.

S’he Vec Love In Blue This Time, İçeriğindeki kakadu erik özüyle donuk ve mat görünen cilde parlaklık ve canlılık kazandırırken, bakır peptid, kolajen ve elastin içeriğiyle kırışıklığın oluşmasını engeller; cildi sıkılaştırır ve pürüzsüz bir cilt görünümü sağlar. Antikoksidan içeriği sayesinde oksidatif stresle mücadele ederek cildin daha genç ve sağlıklı kalmasına yardımcı olur; kolajen ve elastin üretimini teşvik eder. S’he Vec Love In Blue This Time, cildin daha canlı ve parlak görünmesine yardımcı olur.

Love In Blue This Time, dermatologlar tarafından özel olarak geliştirilmiş formülüyle, çok hassas ve tahriş olmuş ciltler haricinde tüm cilt tipleri için uygundur.