Sorry, no posts matched your criteria.

Melascreen’den Leke Karşıtı Bakım Serisi

Günlük hayatı değiştiren bakım önerilerini 90 yıllık uzmanlığıyla sunan Ducray’in lekeye eğilimli ciltler geliştirdiği yeni serisi Melascreen Leke Karşıtı Bakım Serisi leke görünümünün azaltmasına, cilt tonunu eşitlemeye ve daha aydınlık bir cilde ulaşmanızı sağlıyor.

Ducray Laboratuvarları’nda geliştirilen Melascreen Leke Karşıtı Bakım Serisi koyu leke görünümünü azaltıyor, cilt tonunu eşitliyor ve daha aydınlık bir cilde kavuşmanızı sağlıyor. Lekeye eğilimli ciltler için özel olarak geliştirilen Melascreen serisine Koyu Leke Karşıtı Konsantre Bakım Kremi, Cilt Tonu Eşitleyici ve Aydınlatıcı Etkili Serum ve Leke Karşıtı Göz Çevresi Bakım Kremi ekleniyor.

Koyu leke karşıtı Melascreen Konsantre Bakım Kremi, melanin sentezini düzenleyerek leke görünümünde azalma ve keratolitik etki ile cildin ölü hücrelerden arınmasını sağlıyor.

Koyu leke karşıtı Melascreen Konsantre Bakım Kremi, melanin sentezini düzenleyerek leke görünümünde azalma ve keratolitik etki ile cildin ölü hücrelerden arınmasını sağlıyor. Cilt Tonu Eşitleyici ve Aydınlatıcı Etkili Melascreen Serum, cilde aydınlatıcı etki sunar ve cildi dış etkenlerin neden olduğu oksidatif stresin zararlı etkilerine karşı korumaya destek olur. Melascreen Leke Karşıtı Göz Çevresi Bakım Krem ise göz çevresini aydınlatmaya ve daha canlı bir göz çevresine ulaşmanıza yardımcı oluyor. Yağlı his bırakmayan, suya ve terlemeye karşı dayanıklı Melascreen UV SPF 50 ise cildi UVA, UVB ve mavi ışığın zararlı etkilerine karşı korumaya destek oluyor.