Sorry, no posts matched your criteria.

Lewis Hamilton, Kanada Grand Prix hafta sonuna Tommy Hilfiger ile girdi

Bir PVH Corp. [NYSE: PVH] şirketi olan Tommy Hilfiger, Mercedes-AMG PETRONAS Formula One™ pilotu Lewis Hamilton’un 7-9 Haziran 2024 hafta sonu Montreal’de (Quebec) gerçekleşen Kanada Grand Prix sırasında TOMMY HILFIGER koleksiyonundan parçalar giydiğini duyurdu.

Formula 1™ motor sporlarını moda ve eğlence dünyasıyla buluştururken yarış hafta sonları ve padok alanları da hem F1 hayranlarının hem VIP misafirlerin giderek daha heyecanla izlediği bir moda anına dönüşüyor.

Archive koleksiyonundan Aiden oversize denim trucket ceket ve bol marangoz jean giyen Lewis Hamilton görünümünü TOMMY JEANS bayraklı oversize beyaz tişörtle tamamladı.

New York’ta kurulan TOMMY HILFIGER, klasik Amerikan ‘cool’ kökleri ve kırmızı, beyaz ve lacivert DNA’sıyla tanımlanıyor. Sürekli olarak Amerikan modasının ve pop kültürün kurallarını yeniden yazma arayışından ilham alan TOMMY HILFIGER arzu edilen bir yaşam tarzı için modern görünümlere imza atıyor. Amerikan tarzının kodlarını güncellemeye devam eden marka özellikle klasiklere modern yorumlar getiren spor giyim ve denim koleksiyonlarıyla öne çıkıyor.